Porządne zapalniczki reklamowe

19 czerwca, 2020 by Brak komentarzy

Zapalniczki reklamowe to upominek dla palaczy. Firmy zamawiają plastikowe zapalniczki, z nadrukiem, z nazwą firmy albo jej logo, a czasami z jednym i drugim.

Są czarne, kolorowe, białe. W wersji luksusowej mogą być metalowe z grawerowanym napisem, z nazwą firmy. Dobra jakość takich zapalniczek to ważna rzecz dla każdego. Zapalniczki są mocne, modne, ładnie wyglądają. Są bardzo praktyczne i warto o tym pamiętać. Porządne zapalniczki sprawdzają się w wielu sytuacjach. Coraz więcej osób sięga po takie zapalniczki i korzysta z nich zawsze wtedy, gdy jest taka potrzeba. Porządne zapalniczki reklamowe to dobry prezent – mały, ale znaczący, mający nazwę firmy, więc zapadający w pamięć.

Plastikowe zapalniczki są rozdawane w dużych ilościach, droższe zapalniczki to wersja limitowana, która sprawdza się jako prezent dla prezesów, dyrektorów oraz szeroko rozumianej kadry kierowniczej każdej firmy. Dobra jakość to bardzo ważna sprawa i warto o niej pamiętać w każdej sytuacji. Na pewno po takie zapalniczki sięga wiele osób, ma je przy sobie i korzysta z nich wielokrotnie, uzupełniając je gazem czy innym paliwem.